Lesena notranja vrata

Omare, mize, garderobe in ostalo
Odgovori
Tatamata
Lesena notranja vrata

Odgovor Napisal/-a Tatamata »

Iščem proizvajalca lesenih notranjih vrat.
Glede na to da je hiša starejša bom najverjetneje izbral bolj podeželjski izgled - vrata na polja (ne vem če se tako reče :D ).
Kakšni so kaj dobavni roki? Ima kdo izkušnje? Pozna kdo kakega dobrega mizarja?

Vesel bom vsakega odgovora.

Čau
darkside
Administrator Strani

Re: Lesena notranja vrata

Odgovor Napisal/-a darkside »

Preko googla poskusite z "starinska notranja vrata", "vintage notranja vrata", "retro notranja vrata".
Dobavni rok je odvisen od zasedenosti mizarjev.
Sandraogrožen

Odgovor Napisal/-a Sandraogrožen »

Tatamata napisal/-a: Ponedeljek 07 Sep 2020, 14:18 Iščem proizvajalca lesenih notranjih vrat.
Glede na to da je hiša starejša bom najverjetneje izbral bolj podeželjski izgled - vrata na polja (ne vem če se tako reče :D ).
Kakšni so kaj dobavni roki? Ima kdo izkušnje? Pozna kdo kakega dobrega mizarja?

Vesel bom vsakega odgovora.

Čau
Živijo,
podeželjski izgled praviš.Mi je že všeč, tudi mi ga imamo. Mi smo notranja vrata kupili pri firmi Melu (https://www.mizarstvo-selisnik.si/).
Spoznali smo jih na sejmu v Ljubljani in že takrat bili navdušeni nad videnim. Njihov odnos je bil korekten, prišli so na hišo, vse pomerili, svetovali kaj bi nam pasalo in izdelali vrhunska vrata. Dobavni rok je bil tam cca. 8 tednov.
Drugače pa tudi na netu dosti najdeš - napiši kmečka notranja vrata, ali pa rustikalna notranja vrata, klasična notranja vrata ali tako kot je že darkside napisal.
Ampak jaz vseeno raje primem in v živo pogledam, je čisto drugi občutek.:)
Lukas87

Odgovor Napisal/-a Lukas87 »

Ponudnikov takšnih vrat je veliko, glede na to da imate hišo s podeželskim izgledom izberite les in ne kakšne plastike ali iverke.
Na vašem mestu bi šel k parim mizarjem na pogovor in izbral najboljšo kvaliteto. Vrat ne kupiš vsak dan zato je dobro, da pri izbiri nisi preveč skopuški.
Odgovori